10 wallpapers pentru Nokia 5230

/
/
27 iun. 10
/

Nokia 5230 este un telefon touchscreen ce se vinde bine pe piaţa autohtonă. Specificaţiile tehnice sunt mulţumitoare pentru preţul, la liber, de sub 700 lei.
– procesor de 434 Mhz;
– sistem de operare Symbian;
– cameră de 2 Megapixeli;
– display cu 16 milioane culori de 3,2 inch;
– baterie de 1320 mAh şi greutate de 115 grame;
– suport pentru hărţi A-GPS şi 3G, HSDPA la 3,6 Mbps;
– memorie internă de 70 Mb şi microSD de până la 16 Gb.
Rezoluţia display-ului este de 360×640 pixeli. Setul de wallpapers „respectă” aceste dimensiuni. Click pe imagini înainte de a le downloada în pc sau pe telefon.
Update: Aceeaşi rezoluţie o au şi Nokia 5800, Nokia N97, Nokia 5530, Nokia X6, Sony Ericsson Satio Samsung i8910 HD şi de aceea alte imagini de acest fel găsiţi aici

Categorii: Arhiva
Cuvinte cheie:
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Noi detalii despre prima navă comercială transportatoare de containere din lume propulsată cu un reactor nuclear de dimensiuni reduse

În urmă cu mai bine de un an vă scriam că Hyundai a primit aprobarea oficială pentru a construi prima navă comercială transportatoare de containere din lume propulsată cu un reactor nuclear de dimensiuni reduse (aceasta va avea 0 emisii de CO2).

Chery a anunţat oficial că va participa la Cursa de 24 de ore de la Le Mans (este primul producător chinez care va participa la această competiţie de anduranţă)

Cursa de 24 de ore de la Le Mans este una dintre cele mai celebre şi mai prestigioase competiţii de anduranţă din lume. Aceasta a fost organizată pentru prima dată în 1923, astfel că este şi cea mai veche cursă de anduranţă încă activă.