Promoții la Windows 10 și Office 2016 la sfârșit de vară – de la 44 lei

/
/
26 aug. 19
/

Puteți încheia vara lui 2019 printr-un cd-key de Windows 10 Pro, Office 2016 sau printr-un combo în care să le combinați pe amândouă.

GDGT34 – discount de 34%;

Windows 10 Professional Retail Digital Key  – 9.06 euro;

Microsoft Office 2019 Professional Plus Retail Key  – 37.95 euro;

Windows 10 Professional + Microsoft Office 2016 Professional Plus Key Package  – 28.14 euro.

GDGT18 – reducere de 18%;

Microsoft Office 2016 Professional Plus Retail Key  – 23.55 euro.

GDGT10 – reducere de 10%;

Windows 10 Home OEM Digital Key – 11.74 euro;

Microsoft Office 2016 Home and Student CD Key  – 18.79 euro;

Microsoft Office 2016 Home and Business CD Key  – 24.28 euro;

Windows 10 Pro + Microsoft Office 2016 Home & Student Key Pack – 31.32 euro;

Windows 10 Pro + Microsoft Office 2019 Professional Plus Key Pack   – 57.57 euro;

Avast Premier 1 Device 12 Months PC Avast Key Global  – 5.45 euro;

Kaspersky Internet Security 3 Device 12 Months Code Key EUROPE  – 62.67 euro. 

Pentru Windows și Office se recomandă instalarea de la zero. În ce privește plata, am recomandat PayPal drept cea mai bună soluție.

Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Sezonul 2025 din Formula 1 se încheie în acest weekend, iar lupta pentru titlul mondial se dă între trei piloţi (se anunţă 3 zile explozive)

În luna februarie a acestui an vă scriam un articol legat de startul noului sezon de Formula 1. Cum timpul nu iartă pe nimeni, iată că vin în atenţia voastră cu un nou articol, unul în care vă prezint finalul sezonului.

Smartwatch Garmin Venu 4 – review (Un ceas echilibrat, dar care putea fi mai bine poziționat ca preț)

Primul meu contact mai serios cu un produs Garmin s-a petrecut atunci când am testat amănunțit Venu X1, un smartwatch care atrage prin ecranul rectangular mare, de 2 inch, dar și prin cât de subțire este. Astăzi revin către voi cu un nou review pentru un ceas Garmin din seria Venu, fiind vorba mai exact…

Motorola Edge 70 – review

Motorola Edge 70 a debutat și în țara noastră printr-o ofertă cu adevărat interesantă - o reducere aparent mare din prețul de listă și o sumedenie de accesorii incluse (ceas, căști, smart tag).