Ce aiurea când pregăteşti un articol dar nu îl postezi datorită consecinţelor ce le-ar declanşa

/
/
4 mart. 10
/

3 martie 2010
            Am scris un post uriaş, un fel de răspuns la articolul unei doamne din oraşul meu. Nu sunt de acord cu afirmaţiile sale dar mi-a mai trimis un mail în urmă cu ceva vreme – în care erau puse strategic şi nişte ameninţări. Dar nu o să postez căci nu vreau să am de a face cu persoane ce au un ego mărit.
            Mi se pare stupidă generalizarea. Să pui pe toată lumea în aceeaşi oală fără dovezi este, oarecum, împotriva unui demers ce se doreşte jurnalistic.
Update: Mai important ar fi comisionul de la eMAG. O comandă ar mai fi necesară ca să îl încasez şi ar prinde bine pe criza din bugetul meu. 

Categorii: Arhiva
Cuvinte cheie:
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Filmul As Deep as the Grave ar putea revoluţiona industria cinematografică (actorul Val Kilmer, decedat în 2025, va fi readus la viaţă şi va juca în film, totul generat cu AI)

Filmările la filmul As Deep as the Grave au început încă din 2023, însă Val Kilmer nu filmat niciun cadru, deoarece acesta era chinuit de o cumplită boală.

Noi detalii despre prima navă comercială transportatoare de containere din lume propulsată cu un reactor nuclear de dimensiuni reduse

În urmă cu mai bine de un an vă scriam că Hyundai a primit aprobarea oficială pentru a construi prima navă comercială transportatoare de containere din lume propulsată cu un reactor nuclear de dimensiuni reduse (aceasta va avea 0 emisii de CO2).