Cea mai subtire carcasa pentru iPhone 4 oferita de CAZE

/
/
22 oct. 10
/

CAZE a lansat carcasa ThinEdge pentru iPhone4. Construita din plastic tare si usor, carcasa ThinEdge ofera protectie cu stil, proiectata fiind sa fie echilibrul dintre minimalism si protejare. ThinEdge imbraca marginea dispozitivului lasand partea frontala si posterioara libere, dar in aceelasi timp protejate de contactul cu suprafetele pe care este asezat.

Pentru protectia impotriva loviturilor sau zgarieturilor, setul este prevazut cu 2 pelicule. ThinEdge are o grosime de doar 1 millimetru in jurul marginilor iPhone 4. Se potriveste compact pe lateral si se adreseaza si problemei semnalului. Rezultatul este ecranul neacoperit dar complet protejat.

Materialul din care este confectionat este GRILAMID(R) TR-90, un polimer de plastic folosit in sport si rame de ochelari rezistente la impact. TR-90 este foarte usor, surprinzator de rezistent, extraordinar de flexibil si nu se sparge.

ThinEdge este de asemenea si foarte simplu de instalat. Proprietatea materialului de a nu aluneca confera mai mult control pe suprafata. De asemenea toate butoanele si orificiile sunt neacoperite, asa ca nu e nevoie sa elimini carcasa pentru a putea reincarca dispozitivul.

Categorii: Arhiva
Cuvinte cheie:
Echipa Gadget.ro
Gadget.ro este un site de știri și recenzii tech cu o vechime de peste 10 ani. În această secțiune apar articole de tip advertorial, unele dintre ele nu sunt redactate de către noi și se menționează clar în corpul materialului dacă este cazul.

Chery a anunţat oficial că va participa la Cursa de 24 de ore de la Le Mans (este primul producător chinez care va participa la această competiţie de anduranţă)

Cursa de 24 de ore de la Le Mans este una dintre cele mai celebre şi mai prestigioase competiţii de anduranţă din lume. Aceasta a fost organizată pentru prima dată în 1923, astfel că este şi cea mai veche cursă de anduranţă încă activă.

Prima Sport şi Digi Sport pierd noi competiţii sportive majore în disputa cu Pro TV (Voyo)

Pro TV continuă să bage adânc mâna în buzunare pentru a cumpăra competiţii sportive majore, totul pentru a creşte gradul de atractivitate a platformei de streaming video Voyo.

Piața de smartphone-uri în T3 2025 – Samsung este lider și pe următoarele poziții sunt Apple, Xiaomi, Transsion și vivo

Omdia a publicat un raport în ce privește livrările de smartphone-uri pe trimestrul recent încheiat - cuprins între 1 iulie 2025 - 30 septembrie 2025.