Noua campanie “Happy Easter To Everybunny” aduce reduceri substanţiale la o gamă variată de gadget-uri

/
/
12 apr. 17
/

Retailerul gearbest.com organizează în această săptămână campania promoţională “Happy Easter To Everybunny” dedicată sărbătorilor Pascale. Aceasta este formată din 3 părţi: reduceri de preţ clasice, un joculeţ simpatic denumit “Cool Easter Game” unde trebuie să spargeţi ouă colorate pentru a câştiga ceva premii şi cupoane de reducere pentru mai multe categorii existente pe site.

Întreaga ofertă “Happy Easter To Everybunny” o puteţi accesa prin acest link, însă am selectat pentru voi câteva gadget-uri cu preţuri atractive. Menţionez că acestea nu include TVA-ul de 19%.

Tableta Chuwi Hi10 Pro 2 de tipul 2 în 1 cu tastatură inclusă  – 179.99 dolari (link de achiziţie);

Tableta Teclast X80 cu două sisteme de operare (Windows 10 + Android 5.1 Lollipop) – 84.99 dolari (link de achiziţie);

Smartphone-ul UMIDigi Z Pro cu procesor MediaTek Helio X27 – 249.99 dolari (link de achiziţie);

Smartphone-ul Xiaomi Mi 5s cu spaţiu de stocare de 64 GB – 279.99 dolari (link de achiziţie);

Smartphone-ul Elephone S7 cu 4 GB RAM – 179.99 dolari (link de achiziţie);

TV Box-ul Sunvell T95Z Plus cu Android 6.0 Marshmallow – 60.99 dolari (link de achiziţie);

Cameră video de acţiune FuriBee Q6 cu filmare 4K la 30 fps – 34.99 dolari (link de achiziţie);

Boxă portabilă Xiaomi cu autonomie de peste 10 ore – 18.79 dolari (link de achiziţie).

Categorii: Retail
Cosmin Mușat
Editor la Gadget.ro, pasionat de tot ce înseamnă tehnologie de ultimă oră. Scrie despre cele mai noi informaţii din lumea IT&C, review-uri, gadget-uri nonconformiste etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra și Acer Nitro 5 AN517-52.

YouTuber-ul iSilent a încheiat un parteneriat cu Kaufland România şi a lansat brandul de sucuri GOO GOO ce a creat isterie în weekend (personal „am alergat” după suc prin magazine)

iSilent este unul dintre cei mai mari YouTuberi de gaming din România, având peste 1.5 milioane de abonaţi pe YouTube, peste 200.000 de urmăritori pe TikTok şi undeva la 50.000 de fani pe Instagram.

După România, Carrefour se pregăteşte să îşi închidă socotelile cu alte trei ţări (două sunt din Europa)

Săptămâna trecută aflam că Pavăl Holding (Dedeman) a cumpărat Carrefour România pentru 823 milioane de euro. Tranzacţia în sine era de ceva timp aşteptată, astfel că oficializarea de acum câteva zile nu a surprins pe nimeni.

5 gadgets de la Kaufland (18.02 – 24.02.2026)

A mai trecut o săptămână, aşa că am ajuns din nou la clasica noastră rubrică legată de cele mai interesante 5 gadgets din catalogul Kaufland.