Reclamă inedită la Nokia 7705 Twist

/
/
6 aug. 10
/

În primul rând vizionaţi reclama:

Acum să vă ofer o serie de detalii cu privire la Nokia Twist ce vrea să cucerească publicul feminin:
– ecran de 2,4 inch cu rezoluţie 320×240 pixeli;
– tastatură full qwerty;
– memorie internă 119 Mb şi suport pentru microSD de până la 16 Gb;
– bluetooth 2.1, mufă jack de 2,5 mm, microUSB;
– cameră de 3 Megapixeli, GPS;
– este fabricat pe tehnologia CDMA dual band (în România nu „mere”);
– baterie de 860 mAh, greutate de 98 grame, grosime de 15 mm;
Interesant este că rulează sistemul de operare Brew şi nu Symbian. Brew este cunoscut vouă de pe HTC Smart – entry-levelul taiwanez.
Galerie foto cu Nokia 7705 Twist – un excelent breloc pentru chei


Update: S-ar putea să vă placă mai mult modelul similar de la Motorola numit Flipout.

Categorii: Smartphone
Cuvinte cheie:
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Xiaomi Redmi Note 15 Pro Plus 5G – review

Sunt sigur că Xiaomi și-ar dori să vândă mai multe unități din seria Ultra, precum acest model - Xiaomi 15 Ultra, telefon pe care-l folosesc în rol de smartphone principal de câteva zile, dar vânzările companiei chineze stau de fapt în seria Redmi. 

Lenovo pregăteşte lansarea unui smartphone cu ecran de 7.5 inci

Luna trecută vă spuneam că cel puţin doi producători importanţi testează şi chiar pregătesc lansarea pe piaţă a unor smartphone-uri cu ecrane de cel puţin 7 inci.

Ce este AIOS şi de ce crede CEO-ul Xiaomi că acesta va revoluţiona industria telefoanelor inteligente

Foarte mulţi utilizatori cred că telefoanele inteligentele au atins un platou, au ajuns într-un punct de stagnare, în care cuvântul evoluţie este mai mult marketing, iar la cum s-au prezentat lucrurile în ultima perioadă, nici nu prea ai cum să îi contrazici.