TOP 5: Oferte eMAG din 28.12.23 (televizor QLED TCL cu 5 ani garanție și diagonală de 138 cm, căști bluetooth Samsung Galaxy Buds SE, monitor de gaming cu display curbat și rată de refresh la 165Hz etc)

/
/
28 dec. 23
/

Am ales 5 produse din oferta eMAG pe care sper să le considerați cel puțin interesante. Printre ele se află și o cameră de supraveghere TP-Link cu nota 4.79 din 63 de review-uri.

1. Cameră de supraveghere TP-Link 👈🖱️

🔺A obținut nota 4.79 din 63 de review-uri

TP-Link are o sumedenie de produse cu raport preț / specificații / experiență de utilizare atractiv, iar modelul Tapo C225 este o dovadă în acest sens.

2. Monitor Viewsonic cu rată de refresh la 165Hz 👈🖱️

🔺Am testat produse Viewsonic pe Gadget,.ro și ne-au lăsat impresie foarte bună

Spun din start că este conceput pentru gaming în 1080p. Este un monitor curbat cu panel VA de 32 inci cu rată de refresh la 165Hz, timp de răspuns de 1 ms, 2 x HDMI 1.4 și DisplayPort pe partea de conectivitatea, difuzoare cu 4W RMS. Este compatibil cu FreeSync Premium de la AMD.

3. Samsung Galaxy Buds FE 👈🖱️

🔺Singurele căști wireless noi lansate de către Samsung în 2023

Au început a fi listate la preț din ce în ce mai bun. Le văd drept aduse în locul lui Galaxy Buds Live. Au altă formă și recenziile incipiente le aduc la 4.58 din 12 review-uri.

4. Televizor QLED TCL de 138 cm cu 5 ani garanție 👈🖱️

🔺Televizor QLED cu nota 4.67 din 82 de review-uri

Îl descoperiți în trei diagonale: 139 cm, 164 cm și 189 cm.

Unul dintre punctele PRO este dat de către garanția de 5 ani, dar mai sunt și altele, iar aici m-aș referi la panelul QLED, rata de refresh de până la 100Hz, 4 x HDMI 2.1, certificările Dolby Vision pentru display și Dolby Atmos pentru sunet etc.

5. Termos ce afișează temperatura 👈🖱️

🔺Mi se pare mult spus termos smart pentru că afișează temperatura…

Are o notă bună: 4.31 din 78 de review-uri. Îl găsiți într-o multitudine de culori: roz mat, negru mat, gri mat, albastru, roșu și verde. Văd că a fost listat cu livrare gratuită la easybox pentru cei cu abonament Genius.

Acest articol conține linkuri de afiliere, iar comenzile plasate ne pot aduce un comision de 1% din valoarea fără TVA a produsului comandat. Prețurile exprimate sunt valide în momentul în care articolul a fost scris. 

Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

TOP 10: Oferte eMAG din 19.12.25 (televizor QD-MiniLED pe diagonala de 214 cm și cu nota 4.51 / 5 din 75 de review-uri, laptop de gaming ASUS cu display mare de 18 inci, monitor LG cu rezoluție 4K și rată de refresh la 144Hz etc)

Printre cele 10 oferte eMAG de astăzi se află și un SSD portabil Kingston de 2 TB ce seamănă ca design cu o memorie USB, un stick cum i se spune în mod popular.

TOP 10: Oferte eMAG din 16.12.25 (cel mai ieftin televizor QLED Samsung pe diagonala de 125 cm, Samsung Galaxy S25 sub pragul a 3000 lei, monitor curbat pe diagonală mare de la LG etc)

Am făcut o listă cu 10 produse din oferta eMAG, produse pe care le consider interesante pe nișa din care fac parte. Printre ele se află și un laptop ieftin cu display OLED de la Lenovo.