26.000 de fotografii într-un film

/
/
6 apr. 10
/

via cnet.ro
Rezultatul este, oarecum, spectaculos. Trebuie să puneţi în balanţă cele 26.000 de fotografii şi munca de producţie. Merită să aruncaţi o privire asupra ceea ce a ieşit.

Categorii: Diverse
Cuvinte cheie:
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Donald Trump ameninţă ţările europene ce vor să taxeze companiile tech americane cu taxe vamale de 100% pe toată relaţia comercială

Donald Trump, în stilul său caracteristic, a trecut din nou la atac pe reţelele de socializare, de data aceasta fiind vizate toate ţările europene ce se gândesc să taxeze companiile tech americane.

Orange vs Digi Mobil vs Vodafone – cât mai costă în vara lui 2026 o cartelă prepay cu 5 euro credit (cea mai scumpă variantă ajunge la peste 7,1 lei / euro credit)

Ofertele din ce în ce mai agresive la abonament din ultimii ani, au redus atractivitatea cartelelor prepay, astfel că în prezent raportul de SIM-uri active în România este de 78% vs 22% în favoarea celor pe abonament.

Dacă Orange a raportat 9.1 milioane de clienţi pe telefonie mobilă la final de 2025, de ce ANCOM susţine că operatorul avea la aceeaşi perioadă doar 7.7 milioane cartele active?

Săptămâna aceasta a fost una de mare succes pentru DIGI, operatorul român fiind marele câştigător din 2025, asta conform celui mai recent raport ANCOM al pieţei de comunicaţii electronice din România.