A mai trecut o săptămână, aşa că am ajuns din nou la clasica noastră rubrică legată de cele mai interesante 5 gadgets din catalogul Kaufland.
Revista valabilă în perioada 10.06 – 16.06.2026 este una plină de produse Parkside, bănuiesc că se vând foarte bine, parcă sunt din ce în ce mai multe, de la catalog la catalog. În rest avem ceva unelte de bucătărie şi haine, nimic deosebit. Pentru articolul nostru a fost greu să găsesc cele 5 gadgets, însă am reuşit cumva să încropesc ceva.
1. Friteuză dublă cu aer cald Princess;

În sfârşit o friteuză suficient de încăpătoare pentru toată familia, capacitatea totală de 9 litri fiind îndestulătoare.
2. Smoothie Maker Silvercrest;

Ne aşteaptă o vară incendiară, astfel că acest Smoothie Maker se va dovedi un aliat de nădejde.
3. Set mixer vertical Braun;

Aş lua totuşi ceva de la Silvercrest, parcă acest set este cam scump şi nu face nimic în plus.
4. Paletă electrică anti-insecte;

Acest accesoriu se va dovedi util pentru perioada care urmează, una plină de diferite insecte.
5. Pompă de aer Parkside;

O pompă de aer ce vă poate ajuta în cele mai dificile momente (este utilă pentru anvelope, articole gonflabile, echipamente sportive, articole de plajă etc.).
Acest articol NU face parte dintr-o campanie desfășurată alături de Kaufland.