Disco Messenger pentru iPhone [download]

/
/
28 mart. 11
/

În cazul în care ai nevoie de un messenger pentru iPhone, trebuie să știi că cei de la Slide Inc. au creat unul care este compatibil cu iOS 4.0 și cu versiunile următoare. Această aplicație poate fi downloadată gratuit de aici.

Later edit: Aplicaţia a fost testată de mai mulţi utilizatori şi din păcate nu funcţionează la nivelul aşteptărilor. Sperăm că va fi realizat un update care să fixeze problemele pe care le întâmpină utilizatorii.

Description

Create groups, add friends & find bliss in the convenience of Disco!

Features
– Coordinate weekend get-togethers
– Organize after school practices
– Sync-up on details for a surprise party
– Plan where to go for dinner
– Send directions to a local event
– Whether you are on-the-go or hanging out at home, it’s time to get instant feedback from groups of your pals without the hassle!


Echipa Gadget.ro
Gadget.ro este un site de știri și recenzii tech cu o vechime de peste 10 ani. În această secțiune apar articole de tip advertorial, unele dintre ele nu sunt redactate de către noi și se menționează clar în corpul materialului dacă este cazul.

iOS 27 va fi anunţat oficial în luna iunie, însă patru modele de iPhone nu vor mai avea ocazia să îl vadă la lucru (iată care sunt acestea)

iOS 27 este următoarea iteraţie a cunoscutului sistem de operare pentru iPhone-uri, una ce ar urma să fie lansată oficial în luna iunie a acestui an.

Cum au devenit aplicațiile sportive mai interactive ca niciodată

Nu cu mult timp în urmă, o aplicație sportivă era utilă mai ales pentru un singur lucru: să verifici rapid scorul. Astăzi, aceeași categorie de aplicații încearcă să țină utilizatorul în interiorul platformei cât mai mult, cu notificări inteligente, conținut video, statistici și opțiuni de interacțiune care schimbă ritmul experienței. Pentru publicul obișnuit cu mobilul…

Cât de mare poate face diferența o placă video NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop în programele ce rulează AI local? Răspuns: Rezultatele vin și de zeci de ori mai rapid!

Știu că există persoane care consideră că era AI este în plină desfășurare, că tehnologia a ajuns la maturitate, dar eu sunt unul dintre cei care cred că Inteligența Artificială abia dacă ne poate arăta acum ce ne va aștepta în viitor.