Blogul

/
/
1 feb. 09
/

         

             Blogul cere un efort destul de mare. Nu este si cazul meu. Daca doresti sa ai un continut personalizat cere multa rabdare si pasiune. Important este sa il personalizezi cat mai mult. Din pacate – eu am timpul necesar, cel putin pe perioada vacantelor dar nu am pregatirea adecvata in a-l individiualiza vizual – uneori este foarte greu. Numai daca ai si o inclinatie catre scris – poti posta mereu lucruri interesante. 

               Reclama de mai sus mi-a atras atentia. Coelho – blogul sau este aici – este un scriitor foarte apreciat de multe persoane dar blogul sau, cel putin deocamdata, nu imi spune nimic interesant. Este interesant ca site-ul sau are si versiune in limba romana. In reclama asta pare asa usor sa postezi pe blog. De fapt este usor sa scrii sau sa pui numeroase aberatii pe blog. Exemple sunt multe.

Categorii: Arhiva
Cuvinte cheie:
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Prima Sport şi Digi Sport pierd noi competiţii sportive majore în disputa cu Pro TV (Voyo)

Pro TV continuă să bage adânc mâna în buzunare pentru a cumpăra competiţii sportive majore, totul pentru a creşte gradul de atractivitate a platformei de streaming video Voyo.

Piața de smartphone-uri în T3 2025 – Samsung este lider și pe următoarele poziții sunt Apple, Xiaomi, Transsion și vivo

Omdia a publicat un raport în ce privește livrările de smartphone-uri pe trimestrul recent încheiat - cuprins între 1 iulie 2025 - 30 septembrie 2025.