EXCLUSIV: Lansare iStyle AFI Palace Cotroceni [foto si video]

/
/
9 apr. 11
/

Am participat la deschiderea unui nou shop iStyle în complexul AFI Palace Cotroceni.  Fiind și Apple Air Blogger am beneficiat de o mică exclusivitate și o serie de imagini sunt premergătoare evenimentului. Au 10 angajați și s-a intrat după o listă nedorindu-se crearea unei aglomerații spontane și tratarea cât mai personalizată a fiecărui client.

Eu a trebuit într-un articol mai vechi să descriu cum văd magazinul Apple ideal și nu am ce să obiectez legat de iStyle. Mi-aș fi dorit să pun mâna pe iPad 2 și ca mine multe alte persoane, dar deocamdată nu suntem în lista companiei americane. Veți regăsi noile MacBook Pro, MacBook Air, iMac-urile, iPhone 4.

La iPhone 4 prețurile sunt similare cu cele de la Vodafone și se poate semna abonamentul în magazin. Se mai pot achiziționa cele mai noi playere Apple din seria iPod Touch, huse și alte elemente de personalizare pentru iPad, iPhone 4, imprimante HP care sunt compatibile cu softurile Apple, docking station-uri.

M-a uimit și numărul de persoane ce au cumpărat din prima. Se pare că promoția ce includea reducere de 10% pentru orice produs și 20% pentru seria MacBook Pro – pentru o serie limitată, s-a dovedit ofertantă. Atmosfera a fost întreținută de Cosmin Tudoran.

[nggallery id=1]

 

httpvh://www.youtube.com/watch?v=IrU_901CrMg

Categorii: Recomandari
Cuvinte cheie: apple-3, iStyle
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S26 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Pro TV a primit o amendă de 4,1 milioane de euro din partea Consiliului Concurenţei într-o dispută ce implică RCS & RDS (Digi) şi ceilalţi operatori de cablu şi satelit

Luna iulie se încheie într-un mod nu tocmai plăcut pentru Pro TV, compania din spatele postului de televiziune (Pro TV SRL) primind o amendă în valoare de 20,7 milioane lei (4,1 milioane de euro) din partea Consiliului Concurenţei.

Cum a reuşit Digi Mobil să revoluţioneze piaţa telecom din România? (cele 3 strategii câştigătoare)

România are una dintre cele mai accesibile pieţe telecom din lume, însă acest lucru nu ar fi fost posibil niciodată fără apariţia operatorului român Digi Mobil. Am spus acest lucru cu multe alte ocazii, însă niciodată nu am detaliat subiectul.

Samsung Galaxy Watch 9: specificații, galerie de imagini și hands-on (Qualcomm Snapdragon Wear Elite, ecran cu luminozitate până la 3000 nits și funcții AI)

Alături de Samsung Galaxy Watch Ultra 2 a fost prezentat și Samsung Galaxy Watch 9, modelul ce ar trebui să puncteze într-o altă zonă de preț.