Oferta de Crăciun la key-urile de activare pentru Windows 10, Windows 11, Office 2021, Office 2019 etc

/
/
19 dec. 23
/

GoDeal24 vine de Crăciun cu oferte pentru cei interesați să activeze Windows 10, Windows 11, Office în diferite ediții. Mă refer la o activare prin costuri cu adevărat modice.

GoDeal24 oferă suport de tipul 24/7, are nota 4.9 din mii de evaluări din partea clienților și oferă garanție pentru key-urile achiziționate și activate.

Haideți să vedem ce au pregătit pentru oferta de Crăciun în 2023:

Nu este nevoie de niciun cod spre a avea parte de ofertele descrise mai sus. Ofertele sunt mai bune dacă sunt cumpărate mai multe key-uri.

Puteți cumpăra Office for MAC:

Și key-urile de Windows sunt disponibile:

SGO62 aduce o reducere de 62% pentru pachetele de tip bundle cu Windows + Office:

SGO50 iese în față cu o reducere de 50% pentru:

Cine dorește să cumpere la volum mare:

Plățile pot fi efectuate prin PayPal, chiar dacă nu aveți card înrolat acolo. Este cumva recomandat pentru un plus de securitate a tranzacției.

Echipa Gadget.ro
Gadget.ro este un site de știri și recenzii tech cu o vechime de peste 10 ani. În această secțiune apar articole de tip advertorial, unele dintre ele nu sunt redactate de către noi și se menționează clar în corpul materialului dacă este cazul.

De ce strategia DIGI de tip blitzkrieg cu preţuri mici nu a funcţionat în Belgia? (iată ce s-a întâmplat şi ce e de făcut mai departe)

DIGI este un operator care se bazează pe o strategie simplă şi foarte eficientă (de cele mai multe ori). Compania se foloseşte de intrări agresive pe noile pieţe, unele susţinute de creşteri în volum prin practicarea de preţuri mici. În funcţie de context, fie închiriază reţea, fie construieşte una noua, în ritm direct proporţional cu…

De ce cred că noul acţionar majoritar al grupului Vodafone ar putea relansa activitatea din România (o concurenţă mai agresivă pentru Orange şi Digi Mobil nu ar strica)

Probabil aţi citit în ultimele ore că grupul britanic Vodafone are un nou acţionar majoritar, un om de afaceri francez ce a cumpărat 16,21% din capital pentru aproape 6 miliarde de dolari (5,95 miliarde de dolari mai exact). Vorbim despre Xavier Niel, fondatorul şi acţionarul principal al grupului de telecomunicaţii Iliad.

Honor Magic V6 sau cum arată un competitor pentru Samsung Galaxy Z Fold8 Ultra și viitorul iPhone pliabil (oferta din România…, 11.499 lei și voucher de 1500 lei la debut)

Honor lansează cel mai nou pliabil al său în țara noastră. Honor Magic V6 are specificații de top, dar și un preț pe măsură, preț pe care mă aștept să-l vedem și în cazul Z Fold8 Ultra sau la iPhone-ul pliabil etc.