Fotografii făcute cu Samsung Galaxy S II

/
/
8 iun. 11
/

Puteți citi recenzia făcută de gadget.ro – aici și cum se descurcă pe partea video – aici. Pe lângă imaginile de mai jos vă invităm să accesați și albumul nostru de pe facebook cu imagini realizate cu senzorul de 8 Megapixeli al camerei de pe Samsung Galaxy S II.

8 Megapixeli – 3264×2448 pixeli

6.5 Megapixeli – 3264×1968 pixeli

3.2 Megapixeli – 2048×1536 pixeli

2.4 Megapixeli – 2048×1232 pixeli

0.4 Megapixeli – 800×480 pixeli

0.3 Megapixeli – 640×480 pixeli

Categorii: Samsung
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Samsung Electronics anunţă un profit record în primul trimestru din 2026, unul generat în special de divizia de semiconductori

Samsung Electronics a publicat raportul financiar aferent primului trimestru din 2026, iar rezultatele sunt unele remarcabile.

Samsung Galaxy S27 Ultra – primele posibile specificaţii hardware

La final de februarie Samsung a lansat oficial noua serie flagship Samsung Galaxy S26. Aceasta este formată din trei smartphone-uri, toate prezente pe canal oficial în ţara noastră:

Samsung şi marele său paradox din 2026: succesul diviziei de semiconductori distruge speranţele la profit a diviziei de telefoane inteligente

2026 este un an al extremelor, astfel că în această perioadă sunt companii tech care fac bani grei, dar şi altele care se zbat între viaţă şi moarte.