Android 4.4 KitKat pentru Allview X2 Soul și Viper i

/
/
23 iun. 14
/

Veste bună pentru cei care și-au cumpărat sau doresc a face o achiziție în domeniul smartphone-urilor sub brand românesc. Allview a lăsat de înțeles pe pagina sa de facebook că Allview X2 Soul și Viperi i urmează a primi Android 4.4 KitKat sub formă de update, în perioada imediat următoare.

Allview X2 Soul – review;

Allview Viper i – unboxing și primele impresii. 

Allview X2 Soul îl găsiți la prețul de 1499 lei, iar Allview Viperi i la 784 lei. Acestea sunt costurile de comercializare practicate de către eMAG. Sunt telefoane care doresc a ieși în evidență prin raportul preț / specificații / experiență de utilizare.

Și cele două screenshots cu Android 4.4 KitKat. Apropo, testez modelul mai ieftin chiar în următoarele zile, iar dacă va sosi update-ul de software vă țin la curent cu noutățile aduse.

Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S26 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Adevărul despre evadarea digitală și știința combaterii stresului

Majoritatea oamenilor cunosc senzația unei zile lungi, a tensiunii din umeri și a dorinței de a se relaxa în totalitate în altă parte, fără a pleca de acasă. Pentru mulți, escapismul digital reprezintă tocmai această supapă de refulare. Nu este vorba doar despre deconectare, ci despre o reîncărcare activă, fie că se realizează printr-un puzzle…

Istoria se scrie şi în România, Visa şi Banca Transilvania au realizat prima plată bancară iniţiată de un agent AI în numele unui client uman

La final de mai vă scriam că Visa a lansat oficial soluţia Visa Intelligent Commerce, cea care permite inteligenţei artificiale să facă cumpărături în locul şi în numele nostru.

ChatGPT şi Claude au dat Bacul la Limba Română şi nu au fost atât de buni pe cât ne-am aştepta

Toată lumea foloseşte inteligenţa artificială generativă pentru a afla diverse informaţii şi, din păcate, acestea sunt luate drept surse 100% veridice, deşi nu de puţine ori s-a dovedit că unele date sunt scoase din context, exagerate sau chiar inventate.