Canalul YouTube Gadget.ro trece de 1 MILION de vizualizări!

/
/
27 ian. 12
/

Cu toate că a fost lansat târziu, canalul de YouTube al Gadget.roGadgetRoVideo – a trecut borna de UN MILION de vizualizari!

Primul video a fost încărcat în 7 Octombrie 2011 urmând ca, din 6 Decembrie 2011 până în prezent, să vă oferim materiale video originale, cel puțin o dată pe săptămână.

Bine înteles, acest fapt se datorează în mare parte exclusivității mondiale a primului video hands-on cu Galaxy Nexus (Prime), însă ne bucură însa faptul că unboxing-urile, review-urile și sample-urile noastre au strâns, în nici două luni, peste 6000 de accesări video!

Dorim să mulțumim tuturor celor care ne-au vizionat clipurile și vă asigurăm de preocuparea noastră constantă în vederea ridicării calității acestor materiale.

P.S.: Apropo, „Gadget.ro Show” sună bine? :) Vă regătim cel puțin o mare surpriză pentru acest an! :P

Categorii: Arhiva, Recomandari
Cuvinte cheie: aniversare, gadget.ro, video, youtube
Razvan Rosca
Fondator Gadget.ro. Scrie atunci când timpul îi permite. Axat pe partea de productivitate.

Vodafone depăşeşte Digi Mobil şi devine din nou al doilea mare operator telecom din România (după numărul de clienţi)

În toamna lui 2024 vă spuneam că Digi Mobil a depăşit Vodafone ca număr de clienţi şi a ajuns al doilea mare operator telecom din ţara noastră.

HUAWEI Watch Fit 5 Pro – review (Evoluție matură în segmentul ceasurilor inteligente HUAWEI cu ecran rectangular)

Gama de dispozitive purtabile de la HUAWEI este atât de extinsă încât pentru unii s-ar putea dovedi copleșitoare, de-a dreptul. Însă nu este nimic dificil în a determina care ar fi seria care ți se potrivește cel mai bine.

Primul producător european de baterii LFP, unul ce deţine inclusiv o gigafabrică funcţională, tocmai şi-a cerut insolvenţa

Europa are o industrie auto dezvoltată, însă mult prea birocratică şi cam întârziată în implementarea de tehnologii moderne. Pare din ce în ce mai sigur că maşinile electrice vor deveni majoritare după 2030 când vorbim de achiziţii noi, iar bătrânul continent nu este încă pregătit pentru aşa ceva.