TOP 25: Oferte eMAG din 26.07.25 ( aparat de aer condiționat LG cu 12000BTU și recenzii foarte bune, televizor QLED Samsung pe diagonala de 214 cm, Huawei Watch 5 cu reducere de 20% etc)

Gadget
/
/
26 iul. 25
/

Am selectat 25 de oferte din portofoliul eMAG, iar spectrul este larg – de la aparat de înghețată și până la un videoproiector portabil.

1. Aparat de aer condiționat LG Standard Wi-Fi cu 10 ani garanție la compresor 🖱️

🔺4.55 / 5⭐ din 164 de review-uri

Îl descoperiți în mai multe configurații ca și putere – 9000BTU, 12000BTU, 18000BTU și 24000 BTU. Cel de 12000BTU are reducere de 10% prin codul electroit.

Compresorul are garanție de până la 10 ani, iar tehnologia smart inverter de la LG îl ajută să răcească rapid încăperile cu suprafața de până la 35 metri pătrați.

2. Aparat de înghețată Ninja CREAMi Deluxe 🖱️

🔺4.68/ 5⭐ din 137 de review-uri

Sunt 10 programe presetate, 3 recipiente de 709 ml și este excelent pentru cei dornici să prepare frappe-uri, milkshake-uri, gela, sorbet, slushi sau băuturi înghețate. Pot fi preparate două deserturi diferite în acelalu timp. Elementele componente sunt lavabile, inclusiv în mașina de spălat vase.

3. Aparat de cafea automat Saeco GranAroma Deluxe 🖱️

🔺Unul dintre cele mai bune espressoare automate din piață

electroweekend îi reduce prețul afișat cu 15%. Sunt 18 specialități de cafea preparate, iar selectarea se realizează facil pe display-ul tactil color de 5 inci. Se conectează via Wi-Fi la o aplicație dedicată. Sunt o mulțime de opțiuni pe partea de setare a cafelei favorite. Pot fi realizate două specialități în același timp. HygieneSteam elimină 99.9% din microorganismele de pe părțile recipientului de lapte. Sunt salvate până la 6 profiluri.

4. Căști in-ear Huawei FreeBuds 6 🖱️


🔺
5 / 5⭐ din 3 review-uri

Căștile Huawei FreeBuds 6 sunt cele mai noi căști in-ear de la compania chineză. Au primit un review detaliat pe site și le descoperiți punctele PRO și CONTRA. Sunt căști cu AI noise cancelling, IP54 și autonomie de până la 36 ore cu energia stocată în carcasa de încărcare.

Au reducere de 25% prin codul electroweekend.

5. Huawei Watch 5 de 42mm 🖱️

🔺4.55 / 5⭐ din 33 de review-uri

Huawei Watch 5 a fost testat de către colegul meu Darius Pană, iar în recenzia scrisă și video descoperiți ce aduce în plus față de generația anterioară. Modelul de mai sus are carcasă din oțel inoxidabil și curea din fluoroelastomer verde.

6. Aparat de călcat cu abur portabil Tefal Origin Travel – nota 4.77 / 5 din 13 review-uri și reducere de 20% prin codul electroweekend;

7. Aparat de ras electric Braun Series 9 Pro Plus – nota 4.59 / 5 din 129 de review-uri și reducere de 20% prin codul electroweekend;

8. Aspirator vertical Tineco Pure One Air PET Plus – nota 5 / 5 din 1 review și reducere de 15% prin codul electroit;

9. Boxă portabilă LG XBOOM Go XG8T de 120W și autonomie de 15 ore – nota 5 / 5 din 2 review-uri și redcuere de 15% prin codul electroweekend;

10. Card de memorie Sandisk microSDXC de 400 GB – nota 4.72 / 5 din 599 de review-uri și reducere de 40% prin codul electro;

11. Desktop PC iMac de 24 inci cu Apple M4 – nota 5 / 5 din 9 review-uri;

12. Încărcător wireless magnetic Anker MagGo 2-in-1 cu MagSafe – nota 4.50 / 5 din 4 review-uri;

13. Mașină de tuns gazon / iarba electrică Bosch UniversalRotak – nota 4.50 / 5 din 913 review-uri și reducere de 10% prin codul electroweekend;

14. Robot de aspirare Roborock Qrevo 5AE cu autonomie de 180 minute – nota 5 / 5 din 1 review și redcuere de 10% prin codul electroit;

15. Ondulator multistyler Dyson HS08 cu bluetooth – nota 4.73 / 5 din 135 de review-uri;

16. Laptop gaming ASUS TUF A14 cu procesor AMD Ryzen 7 8845hs și placă video NVIDIA GeForce RTX 4060 cu 8 GB GDDR6 🖱️

🔺4.50 / 5⭐ din 6 review-uri

Este un laptop de gaming din seria TUF, concepută pentru produsele ce punctează la raportul preț / specificații. TGP-ul plăcii grafice este de 100W, iar laptopul de 14 inci cântărește doar 1.46 kg cu 16 mm în talie.

Rezoluția display-ului de 14 inci este de 2560 x 1600 pixeli, iar rata de refresh atinge 165Hz. Aș nota și procesorul AMD cu 8 nuclee ce ating 5.1 GHz, dezvoltat pe 4nm și cu cache de 24MB.

17. Monitor gaming LG OLED UltraGear de 27 inci cu G-Sync și rată de refresh la 480 Hz 🖱️

🔺5 / 5⭐ din 1 review

L-am pus la Favorite. Aș schimba monitorul de 27 inci LG pe care-l am acum în mod portrait cu cel de mai sus. Singurul impediment este prețul. Cred că discutăm despre unul dintre cele mai scumpe monitoare de 27 inci, chiar și cu reducerea de 10% aplicată prin codul extraelectro.

Are rezoluție de 2560 x 1440 pixeli, rată de refresh de până la…, 480 Hz, timp de răspuns de 0.03 ms de la panoul OLED.

18. Scaun gaming Playseat Puma Activ 🖱️

🔺4.90 / 5⭐ din 10 review-uri

Îl găsiți atât pe roșu, cât și pe negru. Favoritul meu în culoarea de mai sus. Codul electro îi reduce prețul cu 10%.

19. Stație de încărcare portabilă Power Station EcoFlow de 1024Wh 🖱️

🔺4.75 / 5⭐ din 4 review-uri

Este excelentă pentru camping, dar poate deveni o soluție și într-o locuință izolată alimentată de la energia stocată de panouri solare sau doar ca backup în caz că alimentarea cu energie electrică este întreruptă.

20. Televizor QLED Samsung cu diagonala de 214 cm 🖱️

🔺4.65 / 5⭐ din 582 de review-uri

Are și un voucher de 10% prin codul electroit. Printre punctele PRO aș aminti de display-ul cu panel QLED pe diagonală mare, integrarea în ecosistemul SmartThings, difuzoare cu sunet Dolby și 20W RMS.

21. Sistem audio portabil Sony SRS-XV800 – nota 4.52 / 5 din 23 de review-uri și reducere de 20% prin codul electroweekend;

22. Side by side LG cu capacitatea de 638 litri – reducere de 20% prin codul electrocasnice;

23. Side by side TCL cu capacitatea de 456 litri – nota 4.43 / 5 din 7 review-uri, reducere de 10% prin codul electrocasnice;

24. Uscător de rufe Whirlpool cu pompă de căldură, capacitate de 8 kg – nota 4.88 / 5 din 8 review-uri și reducere de 30% prin codul electrocasnice;

25. Videoproiector portabil Xgimi Halo Plus – nota 4 / 5 din 5 review-uri și reducere de 10% prin codul electroweekend;

Acest articol conține linkuri de afiliere, iar comenzile plasate ne pot aduce un comision de 1% din valoarea fără TVA a produsului comandat.

Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

30 de gadgets cu preț de până în 300 lei – ep. 13

Printre cele 30 de gadgets de astăzi veți descoperi de la o instațație smart pentru bradul de Crăciun și până la un tester pentru apă cu nota 4.83 / 5 din peste 60 de review-uri.