Ultimele zile ale campaniei aniversare aduce reduceri pe măsură

/
/
20 iun. 17
/

Campania aniversară de 5 ani a celor de la geekbuying.com include o ultimă perioadă de promoţii interesante. Până pe 26 iunie vor exista mai multe tipuri de oferte, de la gadget-uri cu preţuri de 1-2 dolari, până la reduceri consistente în depozitele din Europa.

Întreaga campanie “Last chance” o puteţi accesa pe geekbuying.com, iar în cele ce urmează puteţi descoperi câteva dintre principalele atracţii:

Cupoane de reduceri

Acestea sunt cuprinse între 6 şi 11% la o gamă variată de device-uri. Cupoanele sunt valabile în perioada 19 iunie – 26 iunie şi nu se cumulează cu alte discount-uri speciale.

Oferte limitate

Pe 19, 21, 23 şi 25 iunie vor exista 8 gadget-uri în cantităţi limitate şi preţuri speciale. Veţi găsi de la smartphone-uri şi tablete, până la camere video de acţiune şi drone.

Oferte incendiare

În această categorie veţi găsi produse cu preţuri de plecare de la 0.1 dolari, până la 99.99 dolari. Vor exista 3 categorii: foarte ieftin (0.1 – 1.99 dolari), ieftine (2.99 – 5.99 dolari) şi restul (9.99 – 99.99 dolari).

Categorii de Top

Nu puteau lipsi nici categoriile de top. Aici avem reduceri bune pentru terminale în funcţie de tipul acestora: Smartphone-uri, TV Box-uri, Smartwatch-uri, Laptop-uri & Tablete, Jucării, Diverse şi Home & Security.

Sosiri noi

Cele mai noi “jucării” apărute în piaţă le veţi putea selecta din această categorie.

La final nu trebuie să uitaţi de produsele aflate în stocurile europene din Spania şi Germania. Pentru acestea nu veţi mai plăti TVA şi alte taxe, însă va trebui să suportaţi transportul (în funcţie de device, suma este diferită). Detaliile le aflaţi pe geekbuying.com.

Cosmin Mușat
Editor la Gadget.ro, pasionat de tot ce înseamnă tehnologie de ultimă oră. Scrie despre cele mai noi informaţii din lumea IT&C, review-uri, gadget-uri nonconformiste etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra și Acer Nitro 5 AN517-52.

În curând vom avea un nou canal de televiziune cu tematică sportivă în România (acesta va transmite competiţii sportive din cele mai importante)

S-ar părea că în foarte scurt timp vom avea în piaţă un nou canal de televiziune cu tematică sportivă, unul care va transmite competiţii sportive din cele mai importante.

Pro TV continuă asaltul pe piaţa de streaming video şi cumpără pentru Voyo şi drepturile Formula 1 în România

Pare din ce în ce mai greu să stai departe de Voyo, mai ales că în ultima perioada a achiziţionat drepturile de transmisie în România pentru mai multe evenimente sportive majore.

TOP 10: Oferte eMAG din 13.07.26 (monitor OLED LG pe diagonală ultrawide și cu rată de refresh mare, aspirator vertical Dyson cu funcție de mop și evaluare 4.90 / 5, cel mai frumos smartphone mid-range din 2026 etc)

Am făcut o listă cu 10 produse din oferta eMAG, produse ce au preț bun în momentul în care acest articol este publicat. Reducerile sunt valide acum și fac parte dintr-o campanie curentă a celui mai mare magazin online local.